YouTube Kids

3.66.3

4.2

5

Artık küçük çocuklarınız da YouTube'dan keyif alabilir

637.9k

Bu uygulamayı oyla

YouTube Kids küçük çocukların onlara özel olarak hazırlanmış içerikten keyif almaları için tasarlanmış resmi bir YouTube uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanmaya başlamadan önce yetişkin biri, ilkokula çoktan başlamış çocuklar için mi yoksa okul öncesi çocukları için mi içerik eklemek istediklerini seçebilirler.

YouTube Kids'in en önemli iki yapılandırma ayarı şu şekildedir: aramaları kısıtlama seçeneği ve süre sınırlaması getirme seçeneği. İkinci seçenek kolay bir şekilde çocuklarınızın ekran başında video izlerken geçirdikleri süreyi gözlemlemenize izin verir.

YouTube Kids üzerindeki video içeriği elbette mükemmel şekilde çocuklara özel ayarlanmıştır. Çocuklarınız için çizgi filmler, çeşitli konuları kapsayan başka videolarla birlikte uygun video oyunlarını da bulabilirsiniz.

YouTube Kids saatlerce çocuklarınızı eğlendirecek muhteşem bir uygulamadır ... ve yetişkinlere de dinlenmeleri için zaman tanır. Üstelik, kronometre ile çocuklarınızın çok fazla video izlemediklerinden emin olabilirsiniz.
X